Барселона победи Атлетико Мадрид с 4:0 в Лига F в събота

...

Феноменално постижение на женския отбор на Барселона, задмина мъжкия тим

Барселона победи Атлетико Мадрид с 4:0 в Лига F в събота в това, което беше неговата 60-а поредна победа, повишавайки головата си разлика в лигата до +100.

Айтана Бонмати означи в 28-ата минута, откакто получи страховит пас от Каролайн Греъм Хансен, преди домакините да пернат през второто полувреме. Вики Лопес направи 2:0 две минути след почивката, преди Айтана да се трансформира в асистентор на Хансен, с цел да направи разликата три попадения. Айтана означи четвърти гол, преди края на срещата.

Резултатът демонстрира, че Барса е към този момент на 16 точки пред Реал Мадрид, като постигна  25-ата си поредна победа в лигата този сезон и усилва броя на маркираните голове до колосалните 105 гола. Невероятно, само че това е общо 60-ата поредна победа на женския отбор на каталунците, защото те наподобяват подготвени да завоюват четвъртата си поредна купа в Лига F по безапелационен метод.

Серията от 60 следващи победи на женския тим на Барселона надмина върховете, сложени сега в Ла Лига при мъжете.